אטרקציות לבת מצווה

אטרקציות לבת מצווה צריכות להיבחר על פי המאפיינים של האירוע. אם מדובר בבת מצווה שמוזמנים אליה כל תלמידי הכיתה או בת מצווה שמוזמנים אליה רק החברות הכי טובות, החגיגות יהיו שונות לחלוטין. הנה כמה פרטים שיעזרו לכם לבחור את האטרקציה המושלמת וכמובן כמה רעיונות שיכולים לקרוץ לכם מאוד.

יש הבדל בין סוגי החגיגות 

אטרקציות לבת מצווה

אטרקציות לבת מצווה

הבת מצווה הקלאסית, זו שנחגגת ברוב המקרים ברחבי ישראל היא הבת מצווה שאליה מוזמנים כל ילדי הכיתה. אטרקציות לבר מצווה חייבות להתאים לכולם ואי אפשר לתת יחס אישי לכל אחד, בשונה מבת מצוות שנחגגות בגרסה מצומצמת יותר של החברות הכי טובות. ההבדלים בין סוגי החגיגות יכולים להיות גדולים מאוד שכן בחגיגה קטנה יותר אפשר להשקיע יותר ויש אטרקציות אחרות שיכולות להתאים. בכל מקרה, לא משנה איזו חגיגה מצפה לכם וכמה מוזמנים צפויים להגיע, יש לא מעט אטרקציות שיכולות להתאים.

להיות נסיכה ליום אחד

אחת האטרקציות הכי טובות שיש לימי הולדת או לבת מצווה הוא למעשה יום ספא או יום פינוק, לא משנה כיצד תקראו לזה, לילדה שלכם ולחברות שלה. אטרקציות לבת מצווה מסוג זה יכולות להתאים בעיקר לכמות קטנה של מוזמנים, נאמר עד 10 משתתפות, כאשר במהלך כל היום או למשך כמה שעות ספורות הן יהיו נסיכות וכמובן הילדה שלכם תקבל את רוב תשומת הלב. יאספו אותן בלימוזינה, למי שרוצה להשקיע יותר, ויובילו אותם עד למכון שבו ישימו להן מסיכות פנים, יטפחו להם את השיער ויעשו להם פדיקור ומניקור ולמעשה כל מה שצריך ביום פינוק מיוחד.

סוגי אטרקציות בת מצווה לחגיגות עצמן

  • אם אתם מעוניינים לחגוג לילדה שלכם בת מצווה ולשלב את האטרקציה בחגיגה עצמה ולא כחגיגה נפרדת, משחקי חברה יכולים להיות פתרון מעולה. יש כאלו שמיד יחשבו שלילי ויאמרו שאטרקציה כזו אינה מושקעת ואינה מיוחדת אך היא יכולה להיות מושקעת ומיוחדת אם אתם תעשו אותה כזו. יש משחקים מושקעים מאוד שכוללים פאזלים גדולים או קליעה למטרה ולמעשה אפילו חבילה עוברת מושקעת יותר תהיה אטרקציה מעניינת במיוחד.

 

  • אם אתם רוצים להשקיע בלי להתאמץ בעצמכם תוכלו להיעזר בשירותיו של מפעיל. בגילאי 12 ו-13, הגילאים שבהם יהיו הילדים שיגיעו לאירוע מהכיתה של הילדה שלכם, ככל הנראה תחומי העניין יהיו שונים ולכן משלכם ולכן העזרה מטעם מפעיל מקצועי שמכיר את התחום תהיה העזרה הכי חשובה שתקבלו. מפעיל או מפעילה, ואולי גם המפעילים שיהיו באירוע עצמו יוכלו לעשות הרבה שמח ולשבור את הקרח בין הילדים שככל הנראה יתביישו מאוד.

 

  • סדנאות יצירה לבת מצווה יכולות להיות המפתח לחגיגה מושלמת. סדנאות אלו יכולות להיות של ציור, פיסול או כל דבר אחר והם יכולות להיות במקום המסיבה השגרתית של ריקודים ומשחקים או בנוסף. הסדנאות יכולות להיות סדנאות שכוללות יצירת מזכרת כלשהי ולמעשה אפשר לשלב גם סדנאות מזון שיכללו בישול ואפייה. כמובן שיש חשיבות למועד הבת מצווה ולכמות המשתתפים שצריך לשקול בפרמטרים בבחירת האטרקציה המתאימה.

צילום אף פעם לא מזיק

תמונות מבת מצווה בכל מקרה יהיו לכם אך למה לא להפוך את התמונות לאטרקציה? מעבר לצילום מגנטים שנדמה כאילו הפך להיות עניין בסיסי בכל אירוע ואירוע, ניתן לשלב גם צילום מיוחד יותר כמו למשל צילום עם רקע ירוק מאחורה. צילום כזה יכול להיראות שגרתי מאוד למי שמביט מהצד אך לאחר מכן בעריכה מקצועית אפשר לשלב רקעים שונים כגון נוף טבעי או עירוני, נוף מצויר ועוד דוגמאות רבות מגוונות במיוחד.

אטרקציות לבת מצווה – רק אצל חלומות מתגשמים!

פורטל חלומות מתגשמים מלווה אותך מהתחלת האירוע ועד סופו ודואג להוציא אותך ואת חברייך עם חיוך ענק וזכרון מתוק. אנו מתמחים בתחום האירועים מזה שנים רבות. אנו עושים את מיטב יכולתנו על מנת לספק את שביעות רצון לקוחותינו הרחב.

        לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

צלצלו עכשיו-

077-9966889