השכרת אטרקציות ליום הולדת

השכרת אטרקציות ליום הולדת לילדים הפכה להיות תעשייה שלמה ואנו נהנים מכך אולי אפילו יותר מהילדים שלנו. כשאנו צריכים לתכנן את יום ההולדת שלהם אנו צריכים לחשוב מה לעשות עם כל כך הרבה ילדים למשך כמה שעות. לפעמים ההשקעה הכספית עומדת כמכשול ולעתים זו היצירתיות, וזה הזמן לבחון אלו אטרקציות יכולות להתאים לכם אפילו אלו שלא שמעתם עליהן!

איך נדע אילו אטרקציות יום הולדת הילדים הכי אוהבים?

השכרת אטרקציות ליום הולדת

השכרת אטרקציות ליום הולדת

השכרת אטרקציות ליום הולדת הפכה להיות אחת המשימות הקשוחות ביותר עבור הורים. יש הורים שאוהבים את ההתעסקות והנושא בא להם באופן טבעי ויש הורים שפחות. אם ניתן לילדים לבחור סביר להניח ברוב המקרים שהילד לא באמת ידע מה פרקטי עבור התקציב, שבו הוא כמובן לא מתעסק. תמיד אפשר לחשוב מה הילדים שמגיעים אוהבים לעשות אך ברגע שמדובר על חברים לכיתה לא נדע האם יש תחביב משותף.

מה הן האטרקציות המבוקשות ביותר בקרב הילדים?

יש מספר הפעלות ידועות אשר מוכרות בקרב הילדים ועליהן ניתן הכי הרבה ביקוש. תכירו אותן:

השכרת אטרקציות ליום הולדת :

מתנפחים להשכרה:

השכרת אטרקציות לימי הולדת יכולה להיות די פשוטה ולא פחות מהנה ממש כמו השכרת מתנפחים. השכרת מתנפחים זו הפעלה שתמיד גורמת לילדים לחייך וליהנות, ובעיקר לילד שחוגג. השכרת מתנפחים נוחה מאוד לכל כיס ועולה בין 100 ל-250 שקלים למתנפח יחסית קטן ובין 250 עד 500 למתנפח גדול. ההשכרה תהיה למשך חצי יום עד יום שלם ולמעשה קיבלתם כבר את אחת הפעילויות הכי טובות שיכולה להיות מספיקה לבדה.

סדנת בישול:

עוד אטרקציות מהנות אפשר למצוא בדמות סדנאות שונות. הסדנה הכי מבוקשת היא כמובן סדנת בישול שיכולה להיות מהנה במיוחד. אם אתם חוששים משימוש בתנור או בכיריים עם ילדים, מהר מאוד תשנו את קו המחשבה כי לא מדובר בבישול שכזה. אמנם יש סדנאות מיוחדות לילדים בוגרים יותר אך סדנאות אלו לרוב יהיו עם מאכלים די פשוטים כמו כדורי שוקולד או עוגה, פיצות ומאפים שונים וכולה. הם יכינו הכול ואם צריך להכניס לתנור, תכניסו אתם.

הפעלות לימי הולדת והשכרת מפעיל לאירועים:

הפעלות לימי הולדת הן דבר הכרחי וחשוב ואחת הפעילויות הכי מגניבות היא מפעיל וחשוב לזכור שיש מגוון רחב מאוד שעונה למעשה לכל גיל. אם מדובר בילדים קטנים בני 4 אז בוודאי שליצן או קוסם מדליק יכול להיות פתרון הולם, אך לעומת זאת לילדים גדולים מידי יש צורך במפעיל קצת יותר מגניב. לא משנה במה תבחרו, חשוב שהוא ישדר על אותו גל עם הנוער של ימינו. שידבר במילון המושגים שלהם ושיידע להגיע 'באותו הראש' וכך כול פעילות תצליח.

צילום מקצועי:

עוד אחת מההפעלות הבולטות שניתן למצוא אפילו בחתונות היא צילום. לא מדובר על צילום רגיל אלא על צילום מקצועי שנעשה כשהילדים יכולים לבחור סט תלבושות. השכרת אטרקציות לימי הולדת מסוג זה יכולות להיות מגוונות מאוד כאשר מאחורי הילד שמצטלם יכול להיות מסך לבן לתמונה מקצועית ומרשימה או מסך ירוק שהרקע בו יכול להיבחר על ידו.

עמדות מולטימדיה לאירועים, שולחנות משחק להשכרה ומתחמי פעילות:

אם אתם רוצים לדאוג לפעילות קצת יותר משוחררת ולא אחת כזו שמכריחה את הילדים להשתתף בהם כמו למשל מפעיל או משחק קבוצתי כלשהו, אפשר לפזר מתחמי פעילות שיהיו מגניבים מאוד עבור הילדים. מתחמים אלו יכולים להיות עם חץ וקשת,עמדות מולטימדיה לאירועים, באולינג, שולחנות משחק להשכרה כמו סנוקר, הוקי אוויר או כדורגל שולחן וכמובן שאפשר גם לעשות טורניר וגם יצר התחרותיות כבר יעשה את שלו. גם כאן חשוב לבחור גיוון ולהתחשב בתקציב וכמובן להבין עד כמה בחירת הפעלה כזו מתאימה לילדים לפי גילם.

אטרקציות לאירועים – מגשימים רק אצל חלומות מתגשמים!

פורטל חלומות מתגשמים עובד שנים רבות בתחום, אנו נשמח לסייע לכם ולהגשים את חלום ילדיכם ליום ההולדת המושלמת.

 

        לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

צלצלו עכשיו-

077-9966889