בריכה מתנפחת להשכרה

בריכה מתנפחת להשכרה היא אטרקציה חובה בכל אירוע, כדי להגביר את ההנאה ממנו וכדי לאפשר למשתתפים לבחור כיצד להעביר את הזמן במסגרת האירוע. אם משלבים בהן גם רחצה במים – ההנאה גוברת כפליים.

אטרקציה לאירוע – בריכה מתנפחת להשכרה

בריכה מתנפחת להשכרה

בריכה מתנפחת להשכרה

אטרקציות לאירועים הפכו לאייטם חובה בכל אירוע, בין אם מדובר באירוע פרטי ובין אם מדובר באירוע ציבורי. אי אפשר בלעדיהן – עבור הקהל המאוד צעיר, הילדים, ועד הקהל המבוגר יותר – נראה כי האטרקציות הן שעושות את ההבדל בין אירוע לאירוע, ששאר מרכיביו צפויים ודי בנאליים.

למה דווקא בריכה מתנפחת?

יש אינסוף מגוון ומבחר בין אטרקציות שונות לאירועים: שולחנות משחק, קונסולות משחק אלקטרוניות, שור זועם, דוכנים והפעלות, מתקנים מתנפחים להשכרה , קירות טיפוס ועוד. אולם נראה כי אחד ממכפילי ההנאה הוותיקים ביותר בתחום הוא האלמנט העתיק ביותר – מים. אם מוסיפים מים לאטרקציות, נראה כי ההנאה גדולה יותר. ויש יותר הנאה ממים, מאשר בריכת שחיה באירוע?

בריכה מתנפחת להשכרה – יתרונות

זולה ונוחה לנשיאה

לבריכה מתנפחת להשכרה יש יתרונות גדולים: ראשית, היא מתקן זמני, שניתן לקפל ולארוז לנסיעה לאחר סיום האירוע, לא מדובר בהתקנת קבע של בריכה שיש לה עלויות כספיות גדולות גם להתקנה וגם לאחזקה.

התאמת הגודל באופן אישי

ניתן להתאים את גודל הבריכה שמזמינים מהשכרה לגודל האירוע ולמספר המשתתפים הצפוי בה. ניתן אפילו להזמין מספר בריכות מהשכרה לצורך אירוע גדול במיוחד.

אפשר למקם אותה היכן שרוצים

מדובר באטרקציה שהיא הימור בטוח – אין רבים שלא יהנו מבריכה מתנפחת באירוע, כולם נהנים מבריכה גם אם לא נהנים מהמים, את הבריכה ניתן למקם היכן שרוצים ולכן גם מי שלא נכנס לבריכה יכול להיות קרוב לכל האנשים ולהנות מחברת כולם.

בריכה מתנפחת להשכרה – מה חשוב לדעת?

תכנון גודל –

בבחירת בריכה מתנפחת מהשכרה חשוב לתכנן את גודל הבריכה הרצוי הן לפי גדול השטח המיועד לבריכה במתחם האירוע, והן לפי מספר המשתתפים הצפוי באירוע.

תכנון מקום –

אם תבחרו בריכה גדולה מדי עבור שטח קטן במתחם האירוע, יהיה קשה עד בלתי אפשרי להציב אותה במקום; אם תבחרו בריכה קטנה מדי על מספר המשתתפים.

איכות וחוזק הבריכה –

עוד חשוב לדעת את איכות הבריכה המתנפחת שאתם שוכרים, כדי לוודא שהיא תעמוד בעומסים של אנשים רבים השוחים בה. בין יתר הדברים, עליכם לוודא כי הבריכה מתאימה למספר המתרחצים הצפוי להגיע לאירוע, על פי הוראות היצרן של הבריכה.

טיפול טכני ורפואי זמין –

שלישית, חשוב להקפיד על כל הוראות הבטיחות: נדרשת נוכחות מציל בעת השימוש בבריכה בשעת האירוע, וכן חשוב שיהיה צוות עזרה ראשונה או מד"א בשטח למקרי הצורך. כמו כן נדרש צוות טכני לתיקון תקלות בבריכה ולטיפול נכון בהקמה ובפירוק של הבריכה בתחילת האירוע ובסופו.

חגיגת אירוע בקיץ בלתי נשכח בתוך בריכה מתנפחת – רק אצל פורטל חלומות מתגשמים

בריכה מתנפחת להשכרה היא בחירה בטוחה להנאה באירוע, במיוחד אם מדובר באירוע גיבוש או אירוע עם אופי קיצי. ביחרו נכון בריכה מתנפחת להשכרה – וההנאה מובטחת!

 

        לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

צלצלו עכשיו-

077-9966889