ג'קוזי מתנפח

ג'קוזי מתנפח היא אטרקציה יוקרתית ומקורית לאירוע עם מחיר סביר ונוח. מתכננים אירוע עם פרופיל משתתפים איכותי במיוחד? או מארחים אורחים מיוחדים מחו"ל, ורוצים לפנק אותם בביתכם? יכול מאוד להיות שאתם שוברים את הראש איך לעשות זאת, ולהקנות לאירוע ולאירוח נופך יוקרתי במיוחד, בלי לקרוע את הכיס.

מה ההבדל בין ג'קוזי מתנפח לרגיל?

ג'קוזי מתנפח

ג'קוזי מתנפח

קיימות אטרקציות רבות ומיוחדות עבור טווח גילאים בוגרים, אך אטרקציות אלו בדרך כלל יהיו בעלות גבוהה יותר מאשר טווח הילדים הנמוך, אולם יש יוצא מן הכלל בעניין זה, והוא נתפס כמאוד יוקרתי ומפנק: ג'קוזי מתנפח. בשונה ממערכת בריכה מחוממת יקרה המורכבת לקרקע, הכוונה כאן היא למערכת בריכה מתנפחת ויוקרתית, אותה ניתן להשכיר עבור אירוע או אירוח פרטי וציבורי.

ג'קוזי מתנפח – יוקרה לא יקרה

ג'קוזי מתנפח להשכרה הינו יחסית זול, כמובן בהתאם לגודל ולדגם המושכר. אם האירוע קבוצתי או יותר מצומצם, הכל תלוי בגודל המקום מספר האנשים, תקציב ההשקעה וכו. אם החלטתם להשקיע על עלות במקום ללא ג'קוזי, כמובן שיש לכם יתרון במוצר מסוג זה, אין צורך היום בסגירת מקום עם בריכה באלפי שקלים שיש אלטרנטיבה מיוחדת במינה במחיר סביר מסוג זה.

ג'קוזי מתנפח להשכרה – איך לבחור דגם נכון עבורך?

ראשית, כמות האנשים תקבע את גודל הג'קוזי המתנפח הרצוי. חשוב לדעת כי ישנם דגמים רבים מכל מיני צורות וגדלים, היכולים להתאים לקבוצת אנשים או לזוג.שנית, סוג השימוש יכול להשפיע גם על בחירת הדגם הרצוי של ג'קוזי להשכרה: אם מדובר באירוע רב משתתפים שבו השימוש בבריכה המחוממת מתחלף בין מספר אנשים רב לאורך זמן האירוע, רצוי להשכיר ג'קוזי מתנפח גדול ועמיד בתנועת אנשים ערה; אם מדובר באירוע אינטימי של אורחים מיוחדים או מספר אורחים קטן, יכול להיות שיהיה מספיק לשכור מוצר המתאים לזוג או לרביעייה בלבד.

האם אני חייב לקנות את המוצר?

בהחלט לא, מוצר זה הוא להשכרה יכול להיות אטרקציה יוקרתית במחיר שפוי, שיכולה לשדרג כל אירוע או אירוח, בלי להכביד במחיר וכמובן שאין צורך לרכוש את המוצר, ניתן להשכירו ללילה, או אפילו לכמה שעות בלבד.

הכנו לכם מגוון אטרקציות שיוכלו לעניין אתכם בבחירת האירוע שלכם : אטרקציות מולטימדיה ,השכרת מתנפחים ,דוכני מזון ועוד .

ג'קוזי מתנפח – לאירוע יוקרתי מהחלומות – רק פורטל חלומות מתגשמים

אנו ניתן את המיטב על מנת לארגן עבורכם אירוע בלתי נשכח, בכיף ושביעות רצון. חברתנו תלווה אתכם מתחילה ועד סוף האירוע ונדאג להשאיר חיוך על פניכם. לפרטים נוספים נא צרו קשר עוד היום!

 

        לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו-

077-9966889