יום הולדת מהחלומות

חגיגת יום הולדת מהחלומות היא ללא ספק אחד הרגעים הכי מרגשים שתוכלו לחוות יחד עם הילד שלכם. במדינת ישראל סטנדרט חגיגות ימי ההולדת עלה משמעותית בשנים האחרונות, ואפילו לאירועים יחסית קטנים, לאו דווקא ימי הולדת, יש אפשרויות רבות ומגוונות. הנה כמה דברים שחייבים לזכור בארגון חגיגה מהחלומות.

לארגן יום הולדת מהחלומות נדרש מספיק זמן מראש 

יום הולדת מהחלומות

יום הולדת מהחלומות

השלב הראשון בדרך לארגון יום הולדת מהחלומות היא לארגן בצורה שקולה ומחושבת והדרך לארגון שכזה טמון בזמן מרווח. לא מעט הורים מנסים לארגן את החגיגה הכי חלומית שיש בעודם בלחץ מטורף בעבודה ודוחים זאת לרגע האחרון מה שבסופו של דבר מוביל לפשרות של הרגע האחרון או לקניות פחות משתלמות בגלל חוסר זמן לביצוע סקר שוק. אם אתם רוצים רוגע נפשי בכל שלבי הארגון שבסופו של דבר יניב תוצאות טובות יותר, תדאגו להתחיל את ארגון המסיבה לפחות חודש מראש.

אטרקציות ליום הולדת – בראש סדר העדיפויות 

נכון שיש הרבה דברים שחשובים שלא יוכלו להיות חסרים לחגיגה המושלמת, כמו למשל כיבוד או תפאורה, אך הדבר החשוב ביותר ומה שהילדים בסופו של דבר יזכרו זו האטרקציה או ההפעלה שתבחרו.  תמיד אפשר לגוון בין כמה אטרקציות אך ברגע שאתם מוגבלים בזמן לשעתיים עד ארבע שעות בלבד כיאה לחגיגה ממוצעת, תמיד יהיה עדיף לבחור אטרקציה אחת ממושכת שתהיה להנאת הילדים. האטרקציה יכולה להיות מתנפחים מגניבים ליום הולדת, בריכה או טרמפולינה ולמעשה חשוב לבחור אותה היטב לפי גיל הילדים ואולי אפילו מה שהם אוהבים מבירור עם הילד.

הפעלות לימי הולדת עם מפעיל מקצועי או באופן עצמאי

תמיד אפשר לבחור בעל מקצוע מגניב שיגיע ליום ההולדת ויחסוך מכם את כל הפעילות ואת כל החיפושים וההכנות. כמובן שבעל המקצוע כמו של אר הפעילויות תלוי מאוד בגיל כיוון שיש בעלי מקצוע שיהיו מתאימים בעיקר לילדים עד גילאים 6-8 ויש כאלו שיתאימו לילדי בוגרים יותר בין גילאים 10-13, ולכן חשוב להתאים היטב ושהפעילות תהיה מתאימה לשיתוף פעולה. בעוד לגיל צעיר קוסם או ליצן יהיה נחמד, לבוגרים יש צורך בפעילות אחרת. אפשר גם לעשות את ההפעלות באופן עצמאי אך דרושים זמן ומחשבה כדי לעשות את זה כמו שצריך – התייעצו איתנו.

מה חשוב לזכור בתכנון שלבי האירוע?

יום הולדת מהחלומות היא לא רק אטרקציה מהנה וכיבוד טוב אלא למעשה מדובר בניהול האירוע בצורה מוצלחת. חשוב מאוד שתהיו בשליטה ואם אתם לא יכולים להשתלט על הילדים לבד תוכלו להיעזר בבן משפחה או בחבר שיעזור לכם. עדיף שיהיו כמה מבוגרים אחראיים לפי כמות הילדים כאשר זה משתנה גם לפי הגיל. כמו כן, חשוב לזכור כי אם בחרתם באטרקציה כמו סדנת בישול, צריך להתחשב בעניין זה גם בכיבוד כדי שהילדים יאכלו את מה שהם בישלו. כמו כן, אם בחרתם בפעילות מסוימת ששוברת שגרה כמו מתנפחי מים או צביעת גוף חשוב מאוד להכין את הילדים עם בגדים להחלפה ומגבת.

חלוקת מתנות לילדים

יום הולדת מהחלומות חייבת להכיל איזה שהיא מזכרת מהאירוע כדי שהילדים יזכרו אותה למשך זמן רב, דבר שיעשה לילד שלכם שמח גם לאחר מכן כשיזכרו את החגיגה. יש אנשים שיעדיפו לחלק לילדים מתנות קטנות אך לעתים לא מוצאים משהו מספיק יצירתי או שמדובר בעלות יקרה מידי לחגיגה ולכן לכל הפחות חשוב לצלם מספיק תמונות או לחלק מזכרות מהאירוע. ניתן להדפיס כמה כובעים ואפילו מגנטים יכולים להיות רעיון מגניב לימי הולדת ממש כמו בחתונה, כאשר ההורים של הילדים שהגיעו ישמחו לקבל מגנט של הילד שלהם מאירוע בו החיוך לא ירד מפניו.

כיבוד מומלץ ליום הולדת מהחלומות

הכיבוד שיהיה בחגיגה יהיה לא פחות חשוב מהאטרקציה אך לרוב מדובר במשימה מעט יותר קלה. חלק מההורים מעדיפים לבשל בעצמם וכך לספק אוכל מגוון ויש האומרים גם טעים וביתי יותר, אם כי הוא דורש הכנה וארגון רב יותר יחד עם לא מעט זמן פנוי. חלק אחר של ההורים יעדיפו לקנות אוכל מוכן כאשר מלבד בורקסים וקרואסונים תוכלו גם לבחור קייטרינג שיהיה מאוד משתלם וטעים אפילו שהוא די בסיסי. חשוב לדאוג למספיק שתייה ושיהיה גם מים וכמובן עוגה חגיגית שתהיה אחד מרגעי השיא באירוע.

יום הולדת מהחלומות מגשימים רק אצל חלומות מתגשמים!

אנו עוסקים ומתמחים שנים רבות בתחום האטרקציות לימי ההולדת. חלומות מתגשמים עונה לצרכי הלקוח ומציעה עבורו את המחיר האטרקטיבי ביותר על פי בקשתו. צרו קשר עוד היום ונציע את המחיר האטרקטיבי ביותר עבורכם.

        לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

צלצלו עכשיו-

077-9966889