השור הזועם – אטרקציה זועמת למסיבת בר/בת מצווה מהממת

מכל האטרקציות המוצעות בהפקה הגדולה של "בר/בת מצווש", אין ספק שאחת מספקת גם בידור גדול לבאי המסיבה וגם הוצאת אנרגיה מתאימה שמותירה אותם מרוצים: מכונת הרדיאו הידועה בשם "השור הזועם". אז מי ישאר אחרון על השור?

מכל מסיבות יום ההולדת שיש לנו בחיים, קרוב לוודאי שהבר/בת מצווה היא אחת המושקעות ביותר שיש. בין אם מדובר באירוע משפחתי גדול, הפקה לכל הכיתה של חברי כלת/חתן בת/בר המצווה או נסיעה מושקעת לחו"ל, מדובר בהוצאה גדולה ונוצצת בדרך כלל, שתיזכר לשנים רבות על ידי החוגג, משפחתו וחבריו.

אם החלטתם ללכת על מסיבה מכל סוג שהוא, ובגלל האופי ה"הפקתי" של האירוע, מהר מאוד תבינו כי יש גם לבחור אטרקציות לאירוע שיספקו את האורחים, לצד האוכל המושקע, הקליפ, הדי.ג'יי וצילום התמונות לפני ואחרי האירוע המרגש.

עם מגוון עצום של אטרקציות, והצורך לבדר קבוצות גילאים שונות, מסתבר שאחת האטרקציות המדברות כמעט לכל הגילאים היא… השור הזועם, הלוא "מכונת רודיאו", עליה "רוכבים" המשתתפים תוך כדי שה"שור" מטלטל אותם עד לנפילתם למזרון המקיף את המתקן.

השור הזועם של הפי היפו

השור הזועם של הפי היפו

אז איך להפוך את אטרקציית השור הזועם לחוויה של ממש?

תחרות

מטרת המשחק ב"שור הזועם" היא להישאר כמה שיותר זמן על המתקן מבלי ליפול ממנו. לכן כדאי להקפיד שלצד המתקן יהיה שעון עצר שמודד את הזמן של כל רוכב על המתקן.

כך יתאפשר למפעילי הקהל או לבאי המסיבה לערוך תחרויות בדרגות קושי שונות ולגילאים שונים על המתקן. כדי שהתחרות תהיה אטרקטיבית, מומלץ להפוך אותה לתחרות נושאת פרסים על השור הזועם.

חלוקה לקבוצות

דרך לשכלל את האופי התחרותי של משחק השור הזועם הוא לחלק את קהל המשתתפים לקבוצות ולערוך תחרויות קבוצתיות. כאן ניתן לשלב משחקי חברה נוספים בין הקבוצות, ולהטיל עליהן משימות ששיאן או במהלכן יעברו דרך "השור הזועם".

כמובן שחלוקה כזאת לקבוצות צריכה להתאים לאופי המסיבה והמשתתפים, אולם כדאי לזכור שנערים ונערות בגילאי הבר/בת מצווה הם כבר בני עשרה בוגרים יחסית, המסוגלים למשיבות מורכבות יותר מאשר ילדים צעירים יותר.

ניתן להוסיף

ניתן להוסיף מספר מתקנים לאנשים שלא מעוניינים לעלות על השור הזועם – לדוגמא מתנפחים להשכרה יכולה להיות אפשרות מעודדת בשביל אלו שלא יעלו על מתקן השור הזועם

מתנפח מסין - מתנפח זול להשכרה

מתנפח מסין – מתנפח זול להשכרה

בטיחות

חשוב מאוד בעת הבאת אטרקציית השור הזועם למסיבת בר/בת מצווה להקפיד על כל כללי הבטיחות, ולדרוש בטרם הבאת האטרקציה לראות אישורי בטיחות, רשיון עסק וביטוח בתוקף.

כדאי גם לדבר על לקוחות עבר של העסק, לחפש חוות דעת באינטרנט עליו ולחקור את מידת שביעות הרצון של לקוחות העבר של הספק, על מנת לוודא חווית שירות נעימה ומקצועית.