מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים היא אחת האטרקציות הכי טובות שיש, אם בכלל אפשר לקרוא לה אטרקציה. כיום המגנטים כבר הפכו להיות עניין די בסיסי בכל אירוע ואירוע ויש לכך כמה סיבות טובות. המגנטים יכולים להיות מזכרת מתוקה מרגעים קסומים והם יכולים ללוות אתכם לשנים ארוכות ולקשט את המקרר שלכם, אך חשוב לבחור את הצלם בצורה נכונה.

מה כל כך טוב במגנטים לאירועים?

למרות שבסך הכול מדובר על מגנט, זוהי מזכרת לכל דבר. כמובן שאפשר גם לצלם תמונות ולפתח אותן ואף להציב אותן בשידה או על שולחן העבודה אך אם לא מדובר באירוע שלכם אלא באירוע של מישהו אחר שהגעתם אליו כמוזמנים, לא באמת תשקיעו במסגרת או בכלל בתשומת לב מיוחדת לתמונה. עם זאת, ברגע שהתמונה תהיה על מגנט תוכלו פשוט להדביק אותה על המקרר ובכך המזכרת תהיה לאורך זמן רב והמקרר יהיה הרבה יותר מעוצב. כך למעשה המגנטים השתלטו על המקררים של אנשים רבים בכל רחבי ישראל ועל הדרך אתם והם מקבלים תזכורת ליום הגדול.

מגנטים לאירועים – איכותיים בלבד

אין ספק שתמונה על מגנט מאירוע יכולה להיות המזכרת המושלמת, יותר מכל מתנה אחרת שמחלקים כיום באירועים שונים ובעיקר מחתונות, אך חשוב לזכור שהמגנטים חייבים להיות באיכות המתאימה. יש מגנטים שמחזיקים מעמד לשנים רבות וגם אחרי 5 ואפילו 10 שנים תוכלו להיזכר באותם רגעים רק ממעבר במטבח ליד המקרר, אך יש מגנטים שאחרי כמה חודשים יכולים כבר להתחיל להתקלף ולדהות. צבע דהוי של המגנט מסמל על כך שבחרתם בצלם מגנטים לא אמין ולא מקצועי שחוסך בחומרי גלם, כך שיש לבדוק את הפרמטר הזה היטב לפני שבוחרים.

לצלם את המוזמנים בעת הריקודים

אם יוצא לכם להיות במועדונים בסופי השבוע ככל הנראה אתם מכירים את הצלם שמסתובב בין הרוקדים ומצלם אותם. תמונות כאלו לפעמים מתבצעות באופן טבעי לחלוטין אם כי בדרך כלל הצלם פונה תחילה למוזמנים מטעמי פרטיות ורק לאחר מכן מצלם, כך שהתמונה חצי טבעית. המוזמנים יכולים לרקוד ותוך כדי האושר שלהם הצלם יצלם אותם קופצים ומחייכים ולאחר מכן הם יראו על לוח המגנטים את המגנט שלהם. בדרך כלל כל תמונה תודפס לפחות פעמיים אם מדובר בכמה אנשים שמופיעים בה, ואת העניין הזה צריך לבדוק לפני אירוע כדי לדעת מה אתם אמורים לקבל.

כיצד נקבע המחיר לצלם המגנטים?

המחיר שתשלמו לצלם מגנטים לאירועים ינוע בין 500 ועד 1000 שקלים בממוצע אם כי המחיר יכול להיות גם גבוה יותר בהתאם לדרישות שלכם. בדרך כלל המחיר נקבע לפי כמות המגנטים וכך נשארת לכם האפשרות לבחור את הכמות גם במהלך האירוע כאשר הצלם יעדכן אתכם מתי הגיעו לרף המגנטים שקבעתם. המחיר גם מושפע ממשך האירוע ומהשעות שלו אך לרוב המחיר יהיה גבוה יותר רק באירועים מיוחדים שנמשכים אל תוך השעות הקטנות של הלילה, כי בכל מקרה חתונות ואירועים אחרים בימינו נמשכים עד שעות מאוחרות מאוד.

כיצד לבחור צלם מגנטים לאירועים?

אל תזלזלו במגנטים לאירועי כי למרות שמדובר באטרקציית אירועים די קטנה מתוך האירוע כולו, וגם אם לא יהיו מגנטים לא יקרה לאירוע דבר וכולם ייהנו באותה מידה, אתם תרגישו בחסרונם וזה יהיה חבל. עוד יותר חבל יהיה לכם כאשר תבחרו בצלם ותגלו שהוא לא צלם מקצועי שסובל מהרבה תקלות באמצע האירוע. מצלמה שלא פועלת, צילום לא איכותי ולא מקצועי או תמונות שלא מתאימות לתאורה, הדפסה לא מוצלחת ועוד מגוון רחב של תקלות יכולות לקרות בבחירת צלם ללא המלצות.