השכרת מתנפחים בזול

כולנו אוהבים לחגוג לילדים את מסיבת יום ההולדת הכי טובה שיש, תמיד נרצה להרגיש שהשקענו את כל מה שיכולנו, ולאו דווקא בהיבט הכספי. השקעה טובה לא חייבת להיות כלולה בעלויות רבות והשכרת מתנפחים מוכיחה לנו את זה. השכרת מתנפחים בזול היא פתרון מושלם עבור אטרקציה מקסימום כיפית במינימום הוצאות.

מתנפחים

מתנפחים

למי מתאימים אטרקצית מתנפחים? 

השכרת מתנפחים בזול

השכרת מתנפחים בזול

המתנפחים יכולים להתאים לכל כמות ילדים ויש מתנפחים גדולים שמתאימים גם ליותר מעשרה ילדים בו זמנית כאשר תוכלו גם לבחור כמה מתנפחים וכך יהיה יותר גיוון, זוהי אטרקציה שכל ילד וילדה אוהבים. אחרי כל ההקדמה הזו נשאלת השאלה הכי חשובה, כמה זה באמת עולה ואיך אפשר להוזיל את המחיר?

השכרת מתנפחים בזול – מה המחיר?

השכרת מתנפח קטן מתחילה מעלות ממוצעת של כ-100 שקלים בלבד. חשוב לזכור שפרמטר הגודל הוא די מכריע בעניין המחיר וככל שתרצו מתנפח גדול יותר זה יעלה לכם יותר, לכן חשוב לשקול היטב האם שווה לכם לקנות אחד גדול או שניים קטנים. השכרת מתנפח גדול יותר שמתאים לעשרה ילדים כבר תעלה בממוצע את התעריף עד כ-300 שקלים כאשר גם העיצוב משמעותי.

מתנפחים לכל הגילאים

מתנפחים לכל הגילאים

מה חשוב לדעת על השכרת מתנפחים גדולים?

אם אתם חוגגים בבית ככל הנראה לא תוכלו להכיל מתקן כזה אלא אם יש לכם חצר מספיק גדולה. מתנפחים לימי הולדת דורשים גם יותר זמן ניפוח ויותר זמן לכל הארגונים שכוללים גם פריסה במקום ולאחר מכן קיפול שלוקח זמן וזו עוד אחת מהסיבות למחיר בהתאם. חשוב לזכור שמתנפחים גדולים לא בהכרח יתאימו לכל אירוע, זה תלוי מאוד בגיל ובאווירת האירוע.

כיצד אפשר להוזיל את המחיר של מתנפחים להשכרה?

אם אתם מחפשים השכרת מתנפחים בזול אתם צריכים לבצע סקר שוק. יש לא מעט מפעילים שיציעו לכם מגוון רחב של מתנפחים להשכרה וכל מה שנותר לכם הוא לבחון מהמתאים לכם ולבדוק את המחירים. יכול להיות שיהיו פערים יחסית קטנים הרי בסופו של דבר מדובר בהוצאה של פחות מ-500 שקלים לכל היותר למסיבת יום הולדת ממוצעת לכיתה, אך סבב טלפונים קצר או סריקה זריזה בגוגל יוכל לעזור לכם ולנתב עבורכם את התוצאה המתאימה ביותר. כמוכן חשוב לבדוק בסקר השוק עוד כמה פרמטרים לגבי אמינות המפעיל.

המחיר זה לא הכול

חשוב לזכור שהמחיר הוא לא הכול בעיקר לא כשמדובר על הפעלה לילדים. מעבר לאיכות המתנפחים שחייבת להיות ברמה הכי גבוהה גם להנאה שלהם, המתנפח חייב להיות איכותי כי רק כך הוא יהיה בטיחותי. כמו כן, חשוב להיזהר ממחירים נמוכים ללא סיבה כי יכול להיות שהמחיר הזה נובע מחוסר בביטוח בהפעלה שלהם, דבר חובה בישראל, כמו גם סמכותו של אותו מפעיל שיכולה להיות בספק דבר שיסכן את הילדים.

קיר טיפוס

קיר טיפוס

השכרת מתנפחים בזול רק אצל חלומות מתגשמים!

חברתנו מתעסקת שנים בתחום זה ומבטיחה לדאוג עבורכם למחירים הכי אטרקטיביים בשוק, אמינות ושירות אדיב. אנו דואגים לשירות ובטיחות לפני הכל, וצעד אחר צעד בליווי האירוע.

מתנפחים יבשים

לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו-

077-9966889