השכרת מתנפחים בצפון

השכרת מתנפחים בצפון – היכן ניתן להשכיר אותם? מה חשוב לדעת? אנו רגילים לראות את המתנפחים בירידים גדולים שלעתים מארגנת העירייה וגם במקומות מוסדרים ותחומים. עם זאת, המתנפחים יכולים להיות גם שלכם אם רק תחפשו אותם ואפילו במחירים זולים למדי.  יש הרבה דברים מסביב לנושא וזה בדיוק הזמן לבחון אותו לעומק.

מדוע השכרת מתנפחים היא האטרקציה הכי טובה? 

השכרת מתנפחים בצפון

השכרת מתנפחים בצפון

כשאנו מארגנים את מסיבת יום ההולדת באזור הצפון או אפילו יריד לילדים בעיר מטעם העירייה במחירים הכי נוחים ובלוגיסטיקה הכי פשוטה, זה רק השכרת מתנפחים בצפון. מצד אחד מדובר על השקעה יחסית זניחה לעומת האטרקציה שהם מהווים כאשר מלבדם לא תצטרכו לדאוג לשום דבר. כמו כן, חשוב לזכור כי לא מדובר בהפעלה של אדם שיכול לאחר או לא לספק את הסחורה כאשר הכימיה שלו עם הילדים תהיה לקויה, הרי זה מתנפח שתמיד רוב הילדים אוהבים.

איפה אפשר להשכיר מתנפחים בצפון?

השכרת מתנפחים בצפון הופכת להיות מאוד פופולרית בשנים האחרונות וניתן לראות אותם בכל מסיבה ובכל יריד לילדים אפילו כתוספת לאטרקציה קיימת, זאת בגלל הפופולריות שלהם יחד עם המחירים המשתלמים. השכרת מתנפחים אפשרית דרך חיפוש אנשים המתמחים בתחום באזור המסוים. המתנפחים יכולים להיות במגוון רחב של צורות וסגנונות כאשר הבחירה שלהם תהיה אחת המהנות ביותר שיהיו לכם.

איך בוחרים נכון את המתנפחים?

יש כמה דברים עיקריים עליהם חשוב לשים דגש לפני שמזמינים שירותי אטרקציות מסוג זה. אז מה הם הדברים החשובים?

לשים דגש על גודל:

השכרת מתנפחים לימי הולדת בצפון חייבת להיות שקולה. למרות שמדובר במחירים יחסית נוחים למתנפחים במגוון גדלים, חשוב מאוד לזכור שהמתנפחים חייבים להתאים לכמות הילדים. אם יש מסיבת יום הולדת ובה עשרים ילדים תצטרכו לבחור מתנפחים שיכולים להכיל חלק ניכר מהם ועדיף לפחות חצי בו זמנית. מתנפח קטן מידי יהיה יותר לראווה מאשר לשימוש כי כולם ירצו להשתמש בו כל הזמן.

מספר המתנפחים הרצויים:

האם לבחור מתנפח אחד גדול או שני מתנפחים שונים קטנים יותר? לפעמים זו שאלה של תקציב ולפעמים זו שאלה של מקום בפועל, כיח לא לכולם יש גינה ענקית שמספיקה לשני מתנפחים שונים או לאחד גדול כאשר צריך לזכור שאמור להיות שולחן לכיבוד או לפינות הישיבה. תמיד כדאי לגוון אך אם מדובר בילדים גדולים יותר, מתנפח גדול יהיה עדיף.

עיצוב המתנפחים:

בחירת המתנפחים חייבת להתאים גם בעיצוב. יש מתנפחים צבעוניים ומגניבים בעוד יש כאלו שיהיו יותר סולידיים ופחות ימשכו את העין ואולי הם יתאימו לילדים גדולים יותר.

במידה ומסיבת יום ההולדת היא רק של בנות ניתן להזמין עיצוב בהתאם, וההפך.

תנאי בטיחות:

השכרת מתנפחים בצפון תיתן עבור ילדיכם את החוויה הכיפית ביותר, אך מאחר ומדובר במתקן עבור ילדים ניתן לשים דגש עיקרי על כללי הבטיחות הנדרשים. אף ילד לא חסין ומי שלא נשמע להוראות הבטיחות יכול ליפול. כדי למנוע מצבים מסוג זה חשוב להקפיד להעביר לילדים את ההוראות, וכמובן לדאוג למפעיל הולם ואחראי בעל תעודת ההסמכה הנדרשת. כך תוכלו להסיר כל דאגה מלבכם כאשר למפעיל מוסמך יהיה ביטוח המבטח את הילדים שמשתמשים במתקן שלו. את כל אלו חשוב לבדוק טרם סגירת המתנפחים לאירוע.

השכרת מתנפחים בצפון רק אצל חלומות מתגשמים!

פורטל חלומות מתגשמים מתמחה זה שנים בשירותי אטרקציות מגניבות לאירועים: ימי הולדת, מסיבות סיום אירועי חברה ועוד! אנו מחזיקים בכל הנתונים הנדרשים על מנת להפעיל את האירוע מתחילתו ועד תומו באופן הכי בטוח ונכון לילדכם.

 

 

        לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

צלצלו עכשיו-

077-9966889