השכרת מתנפחים קרית אתא

השכרת מתנפחים קרית אתא היא אטרקציה מעולה בצפון, אם אתם מחפשים משהו מגניב ומקורי לימי הולדת ולאירועים שיש בהם ילדים, המתנפחים יכולים להיות הפתרון הכי טוב עבורכם. הם זולים, הם יצירתיים והכי חשוב- הם פשוט מגניבים. זה הזמן לבדוק את העסקה המשתלמת הזו לעומק ולהבין מתי היא יכולה לעזור לכם ומה חשוב לבדוק לפני שסוגרים.

מתנפחים להשכרה שמתאימים לכל גיל 

השכרת מתנפחים קרית אתא

השכרת מתנפחים קרית אתא

אפשר לומר שאחרי גיל מסוים כבר די נמאס לנו ממתנפחים אך בכל זאת כאשר נפגוש אותם איזה אירוע ונוכל לעלות למרות שאנו מעל גיל 18,  נרצה להיכנס ופשוט נהנה מכל רגע. את כל רגעי ההנאה האלו תוכלו להכפיל ואולי תקבלו את רמת ההנאה של ילד בן 6 או 7 שקופץ עליהם ונהנה מכול רגע כאילו הוא עף. המתנפחים ססגוניים וצבעוניים ובולטים מאוד בעיניהם של הילדים ויחד עם כל החברים לכיתה הם יכולים להעביר בהם כמה שעות טובות. השכרת מתנפחים קרית אתא, בקרית מוצקין ובכל אזור חיפה והצפון לא סתם נפוצה כל כך במגוון רחב של אירועים.

מתנפחים יבשים או מתנפחי מים?

אם המתנפחים מיועדים לשימוש בקרבת חוף הים כמו שנפוץ מאוד לעשות בימי חברה, או בכל אירוע שנחגג בחום בימי הקיץ, אפשר לשלב את המים ולהוסיף לחגיגה. מתנפחי מים יכולים להיות כולם בתוך המים כמו בים או בבריכה אך יכולים גם להירטב על ידי צינור וכך יהיו מרעננים הרבה יותר. זה תחליף נהדר לבריכה ומעבר להורות לילדים להגיע עם בגד ים לא תצטרכו לדאוג להרבה אלא רק לבחור מתנפחי מים מחברה מוסמכת לפי כל הפרמטרים.

 

לאיזה אירוע השכרת מתנפחים קרית אתא יכולה להתאים?

יש כל מיני פעילויות ואירועים להם תתאים השכרת מתנפחים קרית אתא, לדוגמא:

חגיגות יום הולדת

השכרת מתנפחים קרית אתא נפוצה בעיקר לחגיגות יום הולדת. מי שרוצה ליהנות מחגיגת יום הולדת מהסרטים, המתנפחים יכולים להיות האטרקציה הכי מגניבה שיש. אולי החיסרון היחיד במתנפחים היא שהם כל כך מגניבים עד כי כולם רוצים שהם יהיו חלק מיום ההולדת שלהם ולכן אפשר לומר כי יש סיכוי שתהיו מקוריים, וסביר להניח שתמצאו מתנפח מגניב ומיוחד בכל פעם שתחפשו כך שהגיוון תמיד יהיה.

אירועים\ירידים מטעם העירייה

המתנפחים יכולים להתאים גם לאירועים של העירייה או ארגונים שונים. ברגע שיש ילדים המתנפחים יהיו אטרקציה מדהימה גם יחד עם ההורים. לא מעט הורים ישמחו לראות את הילד שלהם נהנה מקרוב כאשר הם אלו שישגיחו עליו ולעתים יקפצו עמו במידה וזה אפשרי. באירועים שמיועדים בעיקר לבוגרים המתנפחים יהיו פינה נעימה ביותר לתעסוקה עבור הילדים גם כשמדובר ביריד עירוני.

אירועי חברה (עם ילדים)

אירועי חברה מאז ומתמיד היו אטרקציה מגניבה לכל המשפחה. סוף סוף אפשר להכיר את החברים מהעבודה של אבא ואימא ואפשר ליהנות מאוכל טוב והופעות שונות והכול על חשבון העבודה. אם יש דבר אחד שכל מארגן אירוע כזה צריך לזכור הוא שאם הוא מזמין גם את הילדים של העובדים הוא צריך לדאוג להם לתעסוקה. מעבר לסדנאות מגניבות שיש בהפנינג מסוג זה בדרך כלל, השכרת מתנפחים יכולה להיות צעד מבריק.

 

השכרת מתנפחים בקריות – על מה חשוב להקפיד?

השכרת מתנפחים באזור הצפון והקריות אולי נראה כמו צעד די פשוט אך בסופו של דבר יכול להיות ששאננות תעלה לכם ביוקר. חשוב מאוד לבדוק את תעודת ההסמכה של אותו מפעיל שינפח את המתנפח וישגיח על הילדים כי הוא זה שבודק את תקינות המתנפח והוא זה שאמור לתת מענה בעת צרה. כמו כן, חשוב לבחור בחברה שפועלת בחסות ביטוח שמחויב לפי החוק. הביטוח אמור למנוע כל חשש משפטי שאתם אלו שתהיו אחראיים לפציעות הילדים כתוצאה משימוש במתנפח אפילו אם נעשה בחסות המפעיל. כמו כן, המתנפח חייב להיות תקין לפי מכון התקנים הישראלי.

 

 

        לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

צלצלו עכשיו-

077-9966889