כל החידושים: אטרקציות לבת מצווה

מסיבת בר המצווה, שהפכה בשנים האחרונות להפקה מושקעת יותר ויותר, מצריכה לצד האירוע המרגש שכולל את הרכיבים המסורתיים – אלבום, קליפ, די.ג'יי, השכרת מתנפחים , דוכני מזון להשכרה וכד' – גם אטרקציות "צדדיות" בכדי לבדר את באי המסיבה הצעירים, שסף הגירוי שלהם עולה והקשב שלהם פוחת. אז מה יש לספקי האטרקציות לבר מצווה? התשובות בפנים

בני הנוער הצעירים הניגשים לפרויקט בר המצווה שלהם, ובמיוחד הוריהם, יודעים במה כרוכה ההפקה הזו: די.ג'יי, צילום אלבום וצילום אירוע בסטילס ובוידאו, צילום קליפ מקדים, וכמובן קייטרינג מושקע. זה הסטנדרט.

אבל בשנים האחרונים הסטנדרט לא מספיק. בני הנוער של היום, בני דור המסכים והסמאטרפונים, דורשים יותר: סף הגירוי שלהם עולה, הקשב שלהם פוחת ותחומי העניין שלהם מאתגרים את מי שעוסק בהפקת מסיבות בר מצווה כדי לתכנן מסיבה רלוונטית ומעניינת עבורם.

אחרי הכל, מסיבת בר המצווה נועדה בראש ובראשונה לא למשפחה – אלא לחוגג עצמו ולחבריו בני גילו… אז אילו אטרקציות לבר מצווה ישנן, שתהיינה רלוונטיות לבני הנוער של היום?

אטרקציות לבר מצווה: שולחנות משחק

קטגוריה ראשונה ומעניינת של אטרקציות לבר מצווה הינה שולחנות משחק. שולחנות משחק – סנוקר, כדורגל, הוקי שולח וכד' – אטרקטיביות במיוחד עבור בני נוער פעילים וספורטיביים, או במסיבה שבה חתן בר המצווה מתעניין בתחומים אלו ורוצים להתאים את האטרקציות לטעמו האישי.

ניתן במהלך המסיבה גם ליצור תחרויות נושאות פרסים במסגרת שולחנות משחק, או לארגן "טורניר" של שולחנות משחק אלו. רמז: גם המבוגרים עשויים ליהנות משולחנות משחק אלו!

אטרקציות לבר מצווה: מולטימדיה ומשחקי מחשב

איך אפשר בדור הנוכחי לדלג המסכים? בני הנוער של מסכי המגע, הטאבלטים והסמארטפונים, בוודאי שלא יוותרו על עוד זמן מסך בבואם למסיבת בר המצווה, אז למה לא לרתום את נטייתם הטבעית למסכים לטובת אטרקציות לבר מצווה?

ניתן כיום לשכור עמדות מולטימדיה ומשחקי מחשב, כגון עמדות פלייסטיישן ואקסבוקס, וגם כאן – ליצור תחרויות נושאות פרסים, או חלוקה לקבוצות וסבבים מסודרים בין באי המסיבה הצעירים.

מתנפחים לבר מצווה

מתנפחים לבר מצווה

אטרקציות לבר מצווה: הפעלה

סוג נוסף של אטרקציות לבר מצווה יכולה להיות בשכירת שירותיו של מפעיל או מפעילה לבני הנוער הצעירים הבאים למסיבה, הכוללת משחקים ומשימות המותאמות במיוחד עבורם כולל מתנפחים.

ניתן לבנות הפעלה כזו סביב נושא ספציפי הקרוב לליבו של חתן בר המצווה, או ליצור חבילת הפעלה כללית יותר הנתונה לשיקול דעתו של המפעיל עצמו.

אטרקציות לבר מצווה לילדים הקטנים יותר…

דבר נוסף ואחרון שכדאי לזכור – מסיבות בר מצווה, כמו כל אירוע משפחתי, כוללות גם אורחים המביאים עמם ילדים קטנים יותר. אם אתם יודעים שבין האורחים יהיו הרבה ילדים צעירים יותר, אולי כדאי גם למצוא אטרקציות והפעלות המותאמות להם.

מומלץ להתייעץ עם מפיק אירועים מנוסה, שישאל אתכם את כל השאלות הרלוונטיות, לתכנון נכון ומיטבי של אטרקציות לבר מצווה שלכם עם פורטל השור הזועם.