מתנפחים ליום הולדת – כל מה שחשוב לדעת

מתנפחים ליום הולדת יכולים להיות בחירה מוצלחת ביותר כאשר רב מלראות אותם כל מי שמגיע לאירוע יהיה מאושר בליבו. המתנפחים יכולים להגיע בשלל צורות ובשלל גדלים כאשר חשוב מאוד לבחור את המתנפחים הכי מתאימים לכל אירוע לפי מספר פרמטרים חשובים.

מתנפחים ליום הולדת – האטרקציה שתעשה את ההבדל 

מתנפחים ליום הולדת

מתנפחים ליום הולדת

יש משהו מיוחד בלקפוץ על מתנפחים שמושך אנשים מכל גיל. גם מבוגרים אוהבים את המתנפחים וכל אחד מאיתנו שעובר ליד מתנפח שמתאים לגודלו, אם הייתה לו האפשרות והיה לו את הזמן הוא היה שמח לעלות ולקפוץ בעצמו. אם רוצים רעיון מדליק ליום ההולדת המתנפחים הם הבחירה הכי טובה אך חשוב מאוד לבחור אותם בצורה נכונה. יש מגוון רחב של חברות שמציעות את האטרקציה הזו ואתם חייבים לזכור כמה כללים ברורים לפני שאתם סוגרים עסקה.

כך תבחרו מתנפחים ליום הולדת

  • כשבוחרים מתנפחים ליום הולדת חשוב לבחור אחרי שסורקים את כל המתנפחים האפשריים שיש. אם בחרתם להזמין מתנפח אתם צריכים להיות סגורים עליו במאה אחוזים כיוון שיש הרבה אפשרויות מכדי שתבחרו במהירות ולאחר מכן תגלו זאת ותתחרטו על כל. חשוב לבחור מתנפחים מכמה סוגים אם החלטתם לבחור כמה מהם כאשר חשוב מאוד שהפעילות שלהם תהיה מגוונת זו מזו ולא רק לקפוץ במקום.
  • אל תבחרו מתנפחים רק על סמך התמונה כיוון שהיא יכולה לשקר. תשאלו את החברה שמציעה את המתנפחים האם אפשר להגיע להתרשם מהם באירוע כלשהו אפילו שזה לכמה דקות או לכל הפחות תקבלו מהם את המידות המדויקת. אחת הבעיות היא שמזמינים מתנפח שרואים בתמונה והוא לא מה שהוא נראה או שגרוע מכך, הוא בכלל לא מתאים למקום שאליו ייעדתם אותו.

מתנפחים ליום הולדת במגוון צבעים ועיצובים

חשוב לבחור מתנפחים לפי העיצוב והצבע שלהם. הצבע משרה מאוד על האווירה וחשוב לבחור מתנפחים מעוצבים, כאלו שיגיעו נקיים וזאת על פי הרושם שאתם מקבלים על החברה וההבטחות שאליהם היא מתחייבת. זה גם הזמן לבדוק כמה זמן מראש צריך לנפח את המתנפח וכמובן האם זמן זה כלול גם הוא במחיר, כולל אפשרות להארכת האירוע במידת הצורך.