מתנפחי מים להשכרה

מתנפחי מים להשכרה יכולים להגשים את המשאלה שלכם, אם אתם מחפשים את חגיגת יום הולדת מהחלומות. אין ילד שלא אוהב אטרקציות מפעילות ומגניבות בחגיגה, וזהו בדיוק הזמן שלכם לסדר לילדים שלכם את יום ההולדת הכי טובה שיש ובעלויות משתלמות במיוחד.

מתנפחי מים להשכרה מגוונים להנאת הילדים 

מתנפחי מים להשכרה

מתנפחי מים להשכרה

הילדים שלנו אוהבים דברים לא שגרתיים, ולכן פעילות מסוג זה היא הפתרון האולטימטיבי עבור אטרקציה נהדרת. מתי יוצא לילדיכם לשחק במתנפחים ענקיים ומגניבים ובוודאי עם כל החברים הכי טובים שלהם מהכיתה או מהגן. המתקנים יכולים להתאים לכל גיל כאשר אפילו ילדים בגיל 11 או 12 יכולים ליהנות עליהם, ולמעשה יש מגוון רחב שיכול להתאים ברמתם ובגודלם לכל אחד. המתקנים יכולים להיות מעולים בתור אטרקציה לערב כיתה וכמובן לימי הולדת וכל חגיגה שהיא.

כשהמתנפחים פוגשים את המים – מה חשוב לדעת?

אין ספק כי פעילות מסוג זה יכולה להיות אטרקציה מעולה לילדים אך אם אתם עומדים לחגוג בתקופת הקיץ, אולי כדאי לכם לשקול את השכרת מתנפחי המים. מתקנים אלו יכולים להיות הפתרון הכי טוב לימים חמים כאשר גם בימים נעימים הם יתנו שינוי מרענן לכולם. אין לכם מה לדאוג, לא מדובר על מתנפחים להשכרה כלל לא מסובכת או יקרה יותר ולמעשה המחיר יהיה כמעט זהה לחלוטין למחירם של מתקנים רגילים מסוג זה, מה שנע בין מאה שקלים בממוצע לסוג הקטן, ומעלה-תלוי בגודל המתנפחים. חשוב לזכור כי המחיר יהיה גבוה יותר בגלל שמתקני המים יהיו גדולים יותר כמעט תמיד.

מהם בדיוק מתנפחי מים?

מתנפחי מים להשכרה יהיו הלהיט הכי גדול בכל מקום שבו הם יהיו מהסיבה הפשוטה שמדובר על שילוב מנצח עבור ילדים. מתקנים אלה יכולים להיות בשני סגנונות כאשר הסגנון הראשון והפשוט יותר הוא למעשה מתקן שמורטב באופן קבוע על ידי צינור. ההרטבה מתבצעת כדי למנוע את החיכוך של אותו חומר שממנו עשוי המוצר וכך הילדים יכולים להמשיך להחליק על ישבנם במגלשה בלי להיתקע וליהנות כל הדרך. כמו כן, יש מתנפחים שבהם ניתן לקיים גם משחקים שונים כמו כדורגל או סתם לקפוץ ולהחליק דבר שיכול להיות מהנה וממש לא מסוכן.

מתנפחים בפעילות שוטפת של זרם מים

לצד מתנפחי המים שמחוברים לצינור, ניתן לבחור גם את אותם מתנפחים שאנו מידי פעם רואים בים ובבריכות. מתקנים אלו נשארים כולם בתוך המים ולמעשה מהווים מין מסלול מכשולים לילדים. גם כאן אין לכם כל סיבה לדאגה הרי מדובר במתקנים בטוחים למדי וכמובן שמתקנים אלו דורשים נוכחות של מציל וכמובן מתאר מתאים. את המוצרים הללו ניתן למקם בבריכה ולכן גם בעת נפילה לא מדובר על סכנת חבלה גדולה ממשית. מוצרים אלו דורשים מעט יותר לוגיסטיקה ומקום מתאים אך אם יש לכם כזה, אתם יכולים ליהנות מהחגיגה הכי טובה שיש.

מתנפחי מים למכירה

יש לנו גם מבחר ענק של מתנפחי מים למכירה אם אתם רוצים לרכוש לעצמכם.

מה חשוב לזכור לפני השכרת מתנפחי מים?

מתנפחי מים להשכרה יכולים להיות הלהיט הכי גדול של החגיגה אך חשוב מאוד לזכור כי בכל את מדובר במתאר מימי ולא משנה באיזו אפשרות בחרתם, אתם חייבים לדאוג למפעיל מתאים. במידה ומדובר במתקן היבש יותר יש צורך במפעיל שמוסמך לפי החוק ולא להסתפק בהורה מלווה או בבחור צעיר חסר ניסיון, כאשר במתאר המימי יותר יש צורך גם במציל. מתנפחי מים להשכרה פופולריים מאוד בישראל ומומלץ גם לבחון היטב את כל הדגמים שיש ולשקול את הזמנתם לפי כמות הילדים ואופי הפעילות שעתיד להיות בחגיגה. רק כך תוכלו ליהנות מהאירוע הכי מושלם ויצירתי שיש!

        לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו-

077-9966889