פעילויות ליום הולדת

יום ההולדת הולך וקרב ויש צורך לבחור פעילויות ליום הולדת אשר יתאימו לאירוע ויעשו לילד שמח. יום הולדת חוגגים רק פעם בשנה והבעיה היא שבכל שנה יש צורך להמציא את עצמכם מחדש במופע יצירתי. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על פעילויות מסוג זה, מרעיונות יצירתיים ועד תכנון נכון שלהם.

כמה כסף אתם מוכנים להשקיע?

לפני שקובעים פעילויות ליום הולדת יש צורך להבין מה התקציב של המסיבה כולה. כמובן שיש הורים כיום שלא עובדים עם תקציב אלא נותנים לרעיונות לשטוף אותם ולאחר מכן רואים כמה זה יוצא, ולא תמיד זה רעיון טוב בעיקר אם יש לכם תקציב מוגבל ושאיפות גדולות. אם אתם רוצים להיות מחושבים יותר אתם חייבים להחליט מה התקציב שלכם כי כך תוכלו להבין האם הכיוון הוא הפעלה עצמאית או שאתם משלמים לבעל מקצוע שיעשה זאת עבורכם ולמעשה יסיר מכם את הדאגות.

כמה זמן הפעילות תימשך?

לפני שמחליטים על אטרקציות כלשהן לימי הולדת יש צורך להבין מה לוח הזמנים של יום ההולדת. אם מדובר ביום הולדת שאמורה להיות בשבת בבוקר או ביום שישי בצהריים, זה יהיה שונה מיום הולדת שנחגגת בערב מכמה סיבות: ראשית, הפעלות לערב לא יתאימו בבוקר במאה אחוזים, כמו למשל בישולים או פעילויות ארוכות מידי שמתאימות ליום. שנית, כדי להבין איזו פעילות אתם צריכים לארגן או להזמין מבעל מקצוע חיצוני עליכם לדעת כמה זמן יש לכם וכמה זמן צריך למלא עמה.

רעיונות לפעילויות ליום הולדת 

פעילויות לימי הולדת

פעילויות לימי הולדת

ישנם המון רעיונות מעניינים ומגניבים שיכולים להתאים ליום החשוב ביותר לילדיכם, אך בכדי להגות רעיונות אלו יש להסתכל על התחומים בגדול. להלן רעיונות מקוריים עבור ילדיכם:

סדנאות מזון –

ביום ההולדת של הילדים אחד הדברים המגניבים ביותר שתוכלו לעשות הוא סדנאות מזון או יצירה. למרותש זה נשמע כמו ארגון גדול,  תוכלו לארגן אותם אפילו בעצמכם די בקלות. כל מה שצריך לעשות הוא לארגן כמה שולחנות, שאותם ניתן להוציא מהבית, להשאיל משכן או להשכיר, לדאוג למפה מעוצבת ולצלחות וכלי הגשה מתאימות ולעבור עם הילדים סדנה של הכנת מאכלים פשוטים ומגוונים כמו פיצה, כדורי שוקולד וכולה. אם כלזה עדיין נשמע לכם כמו הרבה עבודה, תוכלו להזמין דוכן אוכל במגוון סוגי ליום ההולדת שלכם 

פעילות קבוצתית –

עוד רעיון נחמד שיכול להיות מסקרן הוא פעילות קבוצתית. תוכלו לקיים תחרות בין כמה קבוצות ביום ההולדת, מומלץ לא בנים נגד בנות אלא לערבב אך מה שיזרום יהיה מבורך. תוכלו להמציא משימות שונות כמו הרכבת פאזל, תחרות טריוויה וכולה. הפעילויות יכולות להיות גם פעילויות יחידניות ואל כקבוצות כמו דוכני משחק, מתנפחים ועוד..

הפעלות לימי הולדת עם מפעיל מקצועי –

תמיד אפשר לבחור בעל מקצוע מגניב שיגיע ליום ההולדת ויחסוך מכם את כל הפעילות ואת כל החיפושים וההכנות. כמובן שבעל המקצוע כמו של אר הפעילויות תלוי מאוד בגיל כיוון שיש בעלי מקצוע שיהיו מתאימים בעיקר לילדים עד גילאים 6-8 ויש כאלו שיתאימו לילדי בוגרים יותר בין גילאים 10-13, ולכן חשוב להתאים היטב ושהפעילות תהיה מתאימה לשיתוף פעולה. בעוד לגיל צעיר קוסם או ליצן יהיה נחמד, לבוגרים יש צורך בפעילות אחרת.

איך גורמים לילדים לשתף פעולה?

יש סיכוי שהילדים לא ישתפו פעולה וזה בכלל לא משנה איזו פעילות תבחרו. זו הסיבה שאתם צריכים לבחור כמה פעילויות שיהיו ולא רק לתכנית ב', אלא למעשה שיהיו זו אחר זו ביום ההולדת. כמובן שזה תלוי מאוד במשך יום ההולדת וברמת היצירתיות שלכם, אך ברגע שיש כמה הפעלות לילדים תמיד נשאר למה לחכות. הילדים יכולים להיות חסרי סבלנות וחשוב לא לקחת את זה ללב, אלא פשוט לחפש את הגישה הנכונה כדי שישתפו אתכם פעולה. בסופו של דבר הם יכולים ליהנות מכל פעילות והשאלה היא כמה טוב היא תוצג להם.

פעילויות ליום הולדת – רק פורטל חלומות מתגשמים

אנו מתמחים מזה זמן רב בתחום האטרקציות והכנות ליום חשוב זה, בשביל הפעלה מוצלחת חשוב מאוד להתייעץ גם עם בעל המקצוע וגם עם הילד\ה כמובן. אנו עושים את מיטב יכולתנו על מנת להשביע את רצון לקוחותינו.

        לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

צלצלו עכשיו-

077-9966889