השכרת מתנפחים

מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים בכל הגדלים – מחסן ענק של מתנפחים להשכרה מחכה רק לכם

ברוכים הבאים לעולם שכולו מתנפחים – השכרת מתנפחים בכל הגדלים רטובים או יבשים הכי זול שתמצאו ! אז למה לחכות …גללו את העכבר מטה ותתרשמו ממגוון מתקני מתנפחים גדולים / קטנים לכל אירוע שתבחרו.

מפעילי מתנפחים לימי הולדת ואירועים מיוחדים זמינים עבורכם בטלפון 077-9966889 או בטופס צור קשר

אין דבר יותר כיפי מלהשתולל על מתנפחים ולהשתגע עליהם. אנחנו יכולים לבלות שעות על מתנפחים בטח אם אנחנו ילדים. השכרת מתנפחים היא אחת מהאופציות הטובות ביותר לשעשוע והנאה ואין דבר יותר כיפי ממתנפח. ההנאה ממתנפחים היא עצומה והם מתאימים גם לילדים וגם למבוגרים. ילדים יכולים להפיק הנאה עצומה מהמתנפחים ואנו נהנה מהם עד מאוד. כל ילד יכול למצוא אהבה עצומה במתנפח ולחוות סיפוק עצום. מתנפחים יכולים לעזור לנו לבלות עם חברים ואנחנו יכולים ליהנות מהם גם אם נשחק בהם לבד. אין דבר יותר כיפי מלהשתולל על מתנפחים ולהשתגע עליהם. אנחנו יכולים לבלות שעות על מתנפחים בטח אם אנחנו ילדים.

מתנפחים להשכרה

מגוון מתנפחים להשכרה – אנחנו מתעסקים בכל תחום השכרת מתנפחים בכל הגדלים והעיצובים , יבוא מתנפחים להשכרה או למכירה , מפעילים לימי הולדת או אירועים מיוחדים הכוללים בובות ענק מתנפחות לכניסה מרשימה לבר או בת מצווה או אירוע חברה מיוחד בים

השכרת מתנפחים היא אחת מהאופציות הטובות ביותר לשעשוע והנאה ואין דבר יותר כיפי ממתנפח. ההנאה ממתנפחים היא עצומה והם מתאימים גם לילדים וגם למבוגרים. ילדים יכולים להפיק הנאה עצומה מהמתנפחים ואנו נהנה מהם עד מאוד. כל ילד יכול למצוא אהבה עצומה במתנפח ולחוות סיפוק עצום. מתנפחים יכולים לעזור לנו לבלות עם
חברים ואנחנו יכולים ליהנות מהם גם אם נשחק בהם לבד.

מה בתמונה ? אירוע חברה בפעולה – יום חברה מיוחד לעובדים עם מתנפחים גדולים בסגנון אתגרי
 השכרת מתנפחים

מפעילי מתנפחים למבוגרים ביום חברה

מגוון מתנפחים להשכרה או למכירה באתר! צירפנו לכם את הקטלוג תמונות שלך המתנפחים שלנו – מתנפחים קטנים וגם מתנפחים גדולים להשכרה יומית או לזמן ממושך כולל שינוע עד בית הלקוח או אולם האירועים שאתם חוגגים בו יום הולדת – בר מצווה או יום חברה

 השכרת מתנפחים

מתנפח קטן קפיצה עם סל למשחק כדורסל -עכשיו הילדים שלכם יכולים להתעסק במה שמעניין בתכל'ס

 השכרת מתנפחים

מתנפח קפיצה קטן בעיצוב הוואי – מגיע עם מפוח אחד ומשלוח עד הבית להשכרה יומית

מתנפחים להשכרה

מתנפח כדורים מתגלגלים לבריכה או לדשא – לאירוע שלא תשכחו!!

+-

מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה גדולים במיוחד !

מתנפחים להשכרה

קיר טיפוס – יום הולדת או אירוע אתגרי .. גם המבוגרים יכולים 🙂

השכרת מתנפחים

מתנפח טירה

מגוון מתנפחים להשכרה – כל סוגי המתנפחים יבשים | רטובים גדולים וקטנים באתר! אתם מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים ולקבל קטלוג השכרת מתנפחים עם מחירים . תוכלו לבחור מתנפח אחד או כמה מתנפחים לאירוע שלכם.

 

השכרת מתנפחים

מתנפח טירה גדול עם מגלשת מים

מתנפחים להשכרה

באירועים עם הרבה קהל מציבים לא אחת רשויות מקומיות מתקנים למשחקי ילדים. בין יתר המתקנים הם דמויות מתנפחות עליהם יכולים הילדים להשתעשע. ברוב הערים, ברחבות בהם משחקים ילדים רבים, מוצבים מתנפחים כמו דובי גדול עליו קופצים הילדים בובות נחום תקום ועוד. לא לכל רשות מקומית יש מתקנים כאלה משלה. חברות העוסקות בתחום המתנפחים מעמידים לרשות המקומית מתנפחים להשכרה. משאבה לניפוח מתנפחים מצורפת למתקנים. בתחום מתנפחים להשכרה אפשר למצוא מתנפחים יבשים, מתנפחים עם מים. לאחר הוצאת האוויר והמים אפשר לקפל אותם ולהכניסם לבגז' של כל מכונית פרטית. בנוסף, מתנפחים להשכרה מקובלים על ידי משפחות שמעוניינות להפיק מסיבות בחצר ביתם. כל מתקן יש לו המחיר שלו וגורם הזמן הוא גם סעיף בעלות ההשכרה.

מתנפח ענק להשכרה

מתנפח ענק להשכרה

עבור כל אירוע ומסיבה

העונה החמה של מתנפחים להשכרה היא מסוף שנת הלימודים ועד אחרי חגי תשרי. לאורך החופש הגדול ותקופת הבילויים המשפחתיים. יש מתנפחים להשכרה לגילאים השונים. לילדים בגילאים צעירים במיוחד יש מגלשות מתנפחות ומתקני קפיצה נמוכים. לגילאים המתקדמים יש מתנפחים גבוהים יותר בעלי אתגרים גדולים יותר כמו מבוכים או מקפצות. מתקן מתנפח אחד אותו אוהבים כל הילדים והוא מגלשת הקצף. מגלשה זו היא בתחום הרטוב של מתנפחים להשכרה.

מתנפח מגלשה לילדים

מתנפח מגלשה לילדים

מאיפה משכירים מתנפחים?

* ישנן חברות רבות הפועלות בתחום מתנפחים להשכרה. כל אחד יכול לבדוק איזו חברה מתאימה לו ביותר ועלות ההשכרה מתאימה לכיסו של הלקוח.

* בעת ביצוע הזמנה רצוי לבדוק האם מתנפחים להשכרה נכללים בפוליסת ביטוח כלשהי, האם יש אחריות לחברה המשכירה כלפי המשתמשים במתנפחים ולהבטיח שיש ביטוח מקיף למקרה של תקלה טכנית של המתנפח.

* במסיבות סיום של בתי ספר יסודיים מוצבים מתנפחים לרווחת הילדים. אהבת הילדים למשחקים על מתנפחים מביאה לא אחת את הרשות בשיתוף עם הנהלת בית הספר להתקשר עם חברה המספקת מתנפחים להשכרה. תורי הילדים המחכים לעלות למתקנים מעידה על אהבת הילדים את שעשועי המתנפחים.

* לפני התקשרות עם חברת ההשכרה כדי להזמין מכמה חברות קטלוגים המפרטים איזה מתקנים ניתן להשכיר דרך החברה ועלותם. מספרם הרב של החברות מאפשר ללקוח לברור ולהתמקח על מחיר מתנפחים להשכרה.

השכרת מתנפחים

בובות מתנפחות לכניסה מרשימה או ציוד דרך של מקום חנות או אירוע

את המתנפחים ניתן להזמין לכל חלקי הארץ! השכרת מתנפחים מתאפשרת גם ליותר מיום אחד בתיאום מראש.

מתנפחים להשכרה לאירועים מיוחדים – מתנפחים גדולים לבר / בת מצוות ניתן להזמין בתיאום מראש!

מחסן ענק של מתנפחים להשכרה ממוקם במספר מקומות בארץ על מנת שנוכל לספק לכם מתנפח מקטלוג המתנפחים שלנו..אז אל תחכו ! חייגו עכשיו 077-9966889 או השאירו פרטים בדף צור קשר

באנר פרסום של מתנפחים

באנר פרסום של מתנפחים

מתנפחים להשכרה – עכשיו לתכל'ס 

 • המתנפח כולל מפוח חשמלי – ניתן לקבל גם גנרטור בתוספת תשלום
 • כבל מאריך – בתוספת תשלום
 • את המתנפח תקבלו כשירות עד הבית – יש לחתום על הזמנה לפני והסכם – ללא חתימה והסכם לא ניתן לבצע את ההזמנה!
 • השכרת מתנפחים ליום אחד או יותר בהזמנה ובתיאום מראש
 • השכרת מתנפחים לים עם שינוע – בתוספת תשלום
 • אחריות בפני פגם או נזק למתנפח – שאל את המפעיל
 • ימי חברה – ניתן לקבל חבילת מתנפחים במחיר מיוחד
 • יש אפשרות לעשות מיקס של מתנפחים גדולים / קטנים עיצובים שונים..
 • מחירים – ניתן להתקשר לטלפון 077-9966889 או באמצעות טופס צור קשר
 • משגיח או מפעיל מוסמך – חובה בכל מקום שבו מותקנים מתקני מתנפחים
מתנפח מים מגלשה

מתנפח מים מגלשה

ניתן לקבל הדרכה במקום על כל מתנפח ומתנפח ! שיהיה אירוע מהנה 🙂

אתם מוזנים לגלול את העכבר מטה על מנת שתוכלו להתרשם מגלריית תמונות של מגוון מתנפחים

צור איתנו קשר


  צור איתנו קשר

  דרגו אותנו

  4.35/5 (23)

  דרגו אותנו

  4.35/5 (23)